KATEGORIE
Kategorie: Vysokotlaké čističe
1304 Kč
cena s DPH
Pracovní nástavec Kärcher 3 v 1 Multi Jet je vhodný pro vysokotlaké čističe K 7 Full Control Plus a K 7 Premium Full Control Plus
3133 Kč
cena s DPH
Lehká přenosná tlaková myčka KHB 6 AKU platformy Kärcher 18 V vyčistí prakticky všechno okolo domu nezávisle na elektrickém proudu. Stačí jednoduše připojit hadici a jde se na věc. Pomocí trysky s plochým paprskem se zahradní nábytek, hračky a mnohé další rychle zbaví nepříjemných nečistot.
383 Kč
cena s DPH
Čistič kamene a fasád KÄRCHER 6.295-359.0 5l
Jedinečné složení: maximální čistící účinek, účinná složka proti řasám, ochrana proti větru a povětrnostním vlivům. Vysoká účinnost čištění a ošetření v jednom kroku. Vhodné na kemenné terasy, zdi, fasády. Vlastnosti: - Vysoce účinné odstraňování silničních nečistot, emisí, řas a plísní na kamenných a fasádních plochách - Ochrana před větrem a počasím k ideální péči o kamenné povrchy - Použitelný i pro hliníkové povrchy - Rychlé a efektivní čištění při použití s vysokotlakými čističi Kärcher - Systém Plug n Clean je nejjednodušší a nejrychlejší způsob využití čisticího prostředku vysokotlakým čističem - Tenzidy podle OECD biologicky odbouratelné - Čisticí prostředek Ready to use (RTU) - Velikost balení (l): 5 Oblasti použití: - Hliníkové fasády - Kamenné povrchy - Zdi
892 Kč
cena s DPH
Ruční nástavec s variabilní stříkací tryskou VJ 24 s nastavitelným kloubem 360° snadno zvládne obtížně přístupné oblasti. Prodlužovací trubice umožňuje uživateli ergonomicky pracovat a vzádelnost do značné míry chrání uživatele před stříkající vodou.
Adaptér Quick Connect mezi hlavou trysky a prodlužovací trubkou navíc umožňuje snadno a rychle přepnout na jiné příslušenství pro ruční čištění, a to pouze jednou rukou. VJ 24 je kompatibilní s ručními čističi Karcher.
Flexibilní kloub
Nastavitelný kloub 360°
Zahrnuje prodlužovací trubici
Pro ergonomickou práci
Plochý paprsek 25°
Důkladné a efektivní číštění.
Quick Connect konektor
Snadná a rychlá výměna.
Technické údaje
Hmotnost (kg) 0,3
Hmotnost včetně obalu (kg) 0,4
Rozměry (D x Š x V) (mm) 512 x 59 x 43
OBLASTI POUŽITÍ
Čištění těžko přístupných, příp. klikatých míst
Květináče
Popelnice
Jízdní kola
Sekačka na trávu
KOMPATIBILNÍ PŘÍSTROJE
Produkty, které se již nevyrábí
Ruční tlaková pistole KHB 5 Battery Set
3179 Kč
cena s DPH
Tlaková myčka K 3 Power Control s mobilní aplikací Kärcher Home & Garden promění každého uživatele v odborníka na čištění. Aplikace obsahuje užitečného poradce, který uživateli pomáhá s praktickými tipy a triky pro každé čištění. Aplikace také nabízí komplexní službu včetně informací o zařízení. Zařízení je vybaveno vysokotlakou pistolí a pracovními nástavci s adaptérem Quick Connect. Úroveň tlaku lze nastavit přímo na nástavci Click Vario Power - pro maximální kontrolu nad každým úklidovým úkolem. Zařízení má také výškově nastavitelnou teleskopickou rukojeť pro pohodlný transport a skladování, sací hadici pro snadnou aplikaci čisticích prostředků, praktické držáky na příslušenství, vysokotlakou pistoli a kabel, stejně jako sedmimetrovou hadici.
Mobilní aplikace Home & Garde Mobilní aplikace Kärcher Home & Garden z vás udělá odborníka na čištění. Využijte všech našich odborných znalostí společnosti Kärcher k dosažení dokonalých výsledků čištění. Pohodlná komplexní služba: Všechny informace o zařízení, jeho aplikaci a našem servisním portálu.
Vysokotlaká pistole Power Control a pracovní nástavce s funkcí Quick Connect Optimální nastavení pro každý povrch. 3 tlakové stupně a jeden stupeň čisticího prostředku. Úplné ovládání: Ruční displej zobrazuje provedená nastavení. Adaptér Quick Connect pro snadné upevnění vysokotlaké hadice a příslušenství.
Výškově nastavitelná teleskopická rukojeť
Čisté řešení díky nádržce Čisté a pohodlné: nádrž na čisticí prostředek lze pro plnění vyjmout. Praktická nádrž na čisticí prostředek zjednodušuje použití čisticích prostředků. Čisticí prostředky Kärcher zvyšují účinnost, chrání a ošetřují povrch.
Technické údaje Druh proudu (V/Hz) 220 - 240 / 50 - 60 Tlak (bar/MPa) 20 - Max. 120 / 2 - Max. 12 Průtok (l/h) Max. 380 Plošný výkon (m2/h) 25 Teplota přívodní vody (°C) Max. 40 Příkon (kW) 1,6 Hmotnost bez příslušenství (kg) 4,4 Hmotnost včetně obalu (kg) 6,6 Rozměry (D x Š x V) (mm) 297 x 280 x 677
Vybavení Tryska Vario Power Jet Rotační tryska Vysokotlaká hadice, 7 m Quick Connect na straně přístroje Dávkování čisticího prostředku prostřednictvím, Nádrž Odnímatelná nádrž na čisticí prostředky Integrovaný vodní filtr pro ochranu čerpadla čističe před nečistotami. Adaptér připojení k zahradní hadici A3/4"
OBLASTI POUŽITÍ Jízdní kola Pro čištění zahradního nářadí. Zahradní a balkonový nábytek Pro čištění plotů a menších zahradních cestiček nebo dlažebních kamenů Pro čištění motocyklů a skútrů
8630 Kč
cena s DPH
Vysokotlaká myčka max 130bar,1800W.Lehká a tichá tlaková myčka, možnost nastavení dvou typů tlaku (High/Low) podle prováděné práce, možnost regulace tlaku pomocí trysky, integrované držáky příslušenství,...
2478 Kč
cena s DPH
Chcete snadno vyčistit své auto? Nebo zaléváte zahradu rychleji a efektivněji? S akumulátorovou tlakovou myčkou HOTO to bude možné! Osvědčí se v mnoha situacích a díky nízké hmotnosti a ergonomickému designu bude jeho používání pohodlnější. Díky své 2 500 mAh Li-lon dobíjecí baterii má provozní dobu až 45 minut, takže můžete snadno provádět práci, kterou jste si naplánovali. Akumulátorová myčka HOTO se odlišuje od tlaku vody až 2,0 MPa. Pro efektivnější čištění je navíc vybaven výkonnějším 14mm dvojitým čerpadlem, které dokáže rozprášit až 200 l vody za hodinu. Díky tomu je práce s ním mnohem pohodlnější. Akumulátorovou tlakovou myčku HOTO si snadno přizpůsobíte svým potřebám. Nabízí několik provozních režimů, které můžete snadno měnit otáčením hlavy zařízení. Můžete si vybrat z režimu JET, který generuje přímý paprsek; režim TILTED, kdy proud vody směřuje dolů; režimy 20 a 40 stupňů a také režim PĚNA A SPRCHA, se kterým snadno umyjete své auto pěnou a vodou. Tlaková myčka HOTO je vhodná pro mnoho každodenních úkolů. Dá se s ním zalévat květiny, čistit schody, okna i podlahy, ale nejen to! Je také ideální pro čištění koberců, automobilů a jízdních kol. Jedná se o multifunkční nástroj, který vám pomůže vyčistit nejrůznější zařízení. Tlaková myčka HOTO byla navržena s ohledem na pohodlí. Váží až 1,5 kg, díky čemuž je lehký. Ergonomická rukojeť navíc skvěle padne do ruky, takže ovládání při mytí auta bude snazší a pohodlnější. Dlouhá 6metrová hadice je navíc vybavena filtračním systémem, který zabraňuje kontaminaci. HOTO je vybaveno velkou 2 500 mAh baterií, která poskytuje zařízení provozní dobu až 45 minut. Díky tomu je možné umýt až dvě auta na jedno nabití! A co víc, baterie pračky vykazuje voděodolnost IPX6, takže můžete zařízení bezpečně používat. Technické parametry: - Rozměry: 360 × 500 × 80 mm - Hmotnost: 1,5 kg - Provozní doba: až 45 min - Provozní výkon: 330W
414 Kč
cena s DPH
Pěnovací tryska FJ 6 k čištění účinnou pěnou (např. ultrapěnový čistič). Pro auta, motocykly a podobné stroje i k nanášení prostředků údržby na kamenné a dřevěné plochy i fasády.
695 Kč
cena s DPH
Autošampon + rychlovýměnný systém FJ 10 C pěnovací trysky Connect n Clean pro nanášení čisticího prostředku. Přechod z jednoho čisticího prostředku na druhý pouze jedním cvaknutím.
5236 Kč
cena s DPH
Kärcher KHB 6 je lehký ruční nízkotlaký čistič poháněný baterií.
1710 Kč
cena s DPH
Zajímá vás, která tlaková myčka bude fungovat u vás doma? Rebel RB-5016 je pokročilé zařízení, které vám snadno pomůže udržet vaše okolí čisté. Silný účinek Myčka Rebel je vybavena 1800W motorem, který je v kombinaci s účinným čerpadlem čerpajícím 360 litrů vody za hodinu schopen vyvinout tlak až 140 barů, který účinně odstraní odolné nečistoty z různých typů povrchů. Nastavení průtoku Výhodou myka Rebel je také možnost nastavení přítlaku. Tato mimořádně užitečná funkce umožňuje přizpůsobit sílu proudu vody různým povrchům a typům nečistot. Při práci s jemnými povrchy můžete tlak snížit nebo jej zvýšit, abyste odstranili obtížné skvrny. Všestranné použití Myčka Rebel je spolehlivý nástroj, který vám pomůže udržet vaše okolí čisté. Pro svou funkčnost je vhodný k čištění fasád budov, teras, zahradního nábytku, automobilů či motocyklů a také k odstraňování usazenin z různých povrchů. Filtr pro ochranu čerpadla Zařízení je vybaveno speciálním filtrem, který zabraňuje vnikání malých částic, jako je písek nebo jiné nečistoty, do čerpadla. Díky tomu si můžete užívat dlouhotrvajícího výkonu a spolehlivosti vaší myčky. Kompaktní velikost Tlaková myčka Rebel díky svým kompaktním rozměrům zabere málo místa a lze ji skladovat v malých místnostech, garážích, skříních nebo na policích. Důležité je, že pevná kola a rukojeť umožňují snadné přenášení a manévrování po různých površích. Systém QuickConnect Tlaková myčka RB-5016 má také systém Quick Connect, který k ní umožňuje rychle a snadno připojit různé příslušenství, např. trysku, pistoli nebo hadici. To vám umožní rychle změnit konfiguraci pračky tak, aby vyhovovala různým čisticím úkolům. Snadné uložení příslušenství Sada obsahuje pistoli, lancetu s nastavitelnou tryskou, hadici a vstupní adaptér s filtrem. Pouzdro zařízení má pohodlné rukojeti, na které můžete hadici a napájecí kabel snadno svinout. Uskladnění kopí bude zase jednodušší díky speciálně navrženému úložnému prostoru. Svoboda jednání Hadice tlakové myčky Rebel je dlouhá 5 metrů. To umožňuje větší volnost pohybu a také flexibilitu a dosah, díky čemuž se při úklidu snáze dostanete na těžko dostupná místa. Kompaktní velikost Efektivní motor Systém Quick Connect Pohodlná rukojeť a transportní kolečka Funkce automatického zastavení Tepelná ochrana Technické parametry: Výkon: 1800 W Tlak vody: 100 bar (max. 140 bar) Kapacita čerpání: 360 l / h Tlak: 1,2 MPa Teplota vstupní vody Max : 50oC Napájení: 220 – 240 V AC, 50 / 60 Hz Rozměry: 353 x 290 x 781 mm Hmotnost: 7,5 kg Hladina akustického tlaku LPA : 79 dB (A), K= 3 dB (A) Hladina akustického výkonu LWA: 90 dB (A), K= 3 dB (A) Vibrace na ruce a paže: ah 2,5 m/s2 K=1,5 m /s2 Sada obsahuje: pistoli, trysku s nastavitelnou tryskou, hadici, vstupní adaptér s filtrem
1224 Kč
cena s DPH
Vše v jednom: Pracovní nástavec Multi Jet 3 v 1
924 Kč
cena s DPH
Výkoná rotační tryska vstupní třídy pro vysokotlaké čističe Kärcher tříd K 2 a K 3. Vhodná na ulpívající nečistoty jako povrchy porostlé mechem a vystavené povětrnostním vlivům.
466 Kč
cena s DPH
Nasávací hadice pro mobilní čištění po připevnění na tlakový čistič umožňuje využívání alternativních vodních zdrojů, jako jsou sudy nebo kanystry.
1432 Kč
cena s DPH
Tlaková myčka Rebel RB-5010 Zajímá vás, která tlaková myčka bude fungovat u vás doma? Rebel RB-5010 je pokročilé zařízení, které vám snadno pomůže udržet vaše okolí čisté. Silný účinek Myčka Rebel je vybavena motorem o příkonu 1200 W, který v kombinaci s účinným čerpadlem vytlačujícím 330 litrů vody za hodinu je schopen vyvinout tlak až 100 barů, který účinně odstraní odolné nečistoty z různých typů povrchů. Regulace proudu Výhodou myčky Rebel je také možnost regulace tlaku. Tato mimořádně užitečná funkce umožňuje přizpůsobit sílu proudu vody různým povrchům a typům nečistot. Při práci s jemnými povrchy můžete tlak snížit nebo jej zvýšit, abyste odstranili odolné skvrny. Všestranné použití Myčka Rebel je spolehlivý nástroj, který vám pomůže udržet vaše prostředí čisté. Pro svou funkčnost dobře poslouží k čištění fasád budov, teras, zahradního nábytku, automobilů či motocyklů, ale i k odstraňování nátěrů z různých povrchů. Kompaktní velikost Tlaková myčka Rebel díky svým kompaktním rozměrům zabere málo místa a lze ji skladovat v malých místnostech, garážích, skříních nebo na policích. Důležité je, že pevná kola a rukojeť umožňují snadné přenášení a manévrování po různých površích. Systém Quick Connect Tlaková myčka RB-5010 má také systém Quick Connect, který vám umožní rychle a snadno k ní připojit různé příslušenství, například trysku, pistoli nebo hadici. To vám umožní rychle překonfigurovat pračku tak, aby vyhovovala různým čisticím úkolům. Snadné uložení příslušenství Spolu s myčkou dostanete pistoli, 2 trysky, hadici a vstupní adaptér s filtrem. Pouzdro zařízení využívá pohodlné rukojeti, na které lze hadici a napájecí kabel snadno svinout. Uskladnění lancety zase usnadní speciálně navržená přihrádka. Svoboda jednání Hadice k tlakové myčce Rebel má délku 5 metrů. To umožňuje větší volnost pohybu a také flexibilitu a dosah, díky čemuž se při čištění snáze dostanete na těžko dostupná místa. - Kompaktní velikost - Účinný motor - Systém Quick Connect - Pohodlná rukojeť a transportní kolečka - Funkce automatického zastavení - Tepelná ochrana Technické parametry: - Výkon: 1200 W - Tlak vody: 70 bar (max. 100 bar) - Čerpací výkon: 330 l / h - Tlak: 1,2 MPa - Max.teplota vody: 50oC - Napájení: 220 - 240 V AC, 50 / 60 Hz - Rozměry: 332 x 266 x 681 mm - Hmotnost: 5,6 kg - Délka napájecího kabelu: 5m - Délka hadice: 5m Obsah balení: pistole, 2 koncovky, hadice, vstupní adaptér s filtrem
2260 Kč
cena s DPH
Pozice Kompaktní a rychlé pro účinné čištění bez námahy Přínos pro uživatele Kompaktní konstrukce a uložení příslušenství pro snadnou manévrovatelnost Široký výběr trysek a 110barové čerpadlo umožňuje různorodé čištění Vysokotlaká tryska na čisticí prostředky o objemu 450 ml zkracuje dobu čištění rychlou aplikací saponátu Snadno se vypořádejte s menšími až středně náročnými čistícími úkoly Nasazovací rychlopřípojky push-fit a uložení pistole při práci pro dokonalé pohodlí Technické údaje Výkon motoru 1.300 W Max. tlak 110 bar Max. průtok 330 l/h Max. teplota přiváděné vody 40 °C Kapacita samonasávání 0.5 m Detergentní systém Vysokotlaká pěna Typ motoru Řada Typ čerpadla Tříválcový Materiál čerpadla celokovový Délka kabelu 5 m Kopí Kopí Hubice Variabilní vějířová tryska Rotační tryska Vysokotlaká tryska na čisticí prostředky Délka hadice 3 m Typ hadice PVC Buben na vysokotlakou hadici Ne Rozměry nářadí (D × Š × V) 398 x 376 x 204 mm Hmotnost (bez příslušenství) 4,2 kg Hmotnost nářadí 4,78 kg for POD only (do not show on website) Napětí 240 V Hmotnost včetně obalu 5,90 kg Úroveň hluku Naměřené hodnoty hlučnosti zjištěné podle 2000/14/ES. Úroveň hluku elektrického nářadí s hodnocením A činí typicky: hladina akustického tlaku dB(A); hladina akustického výkonu dB(A). Nejistota K= dB. Rozměry balení (délka) 400 mm Rozměry balení (šířka) 200 mm Rozměry balení (výška) 375 mm Rozměry balení (D × Š × V) 400 x 200 x 375 mm Funkce Compact Ano Připraven k použití ihned po vyjmutí z krabice Ano Místo pro ukládání příslušenství/hadice/kabelů Ano Jednoduché rychlopřípojky Ano Bezpečné uložení pistole i při práci Ano Samonasávání / použití s nádrží na vodu Ano Vodní filtr Ano Celokovové čerpadlo Ano Systém autostop Ano Systém vysokotlaké pěny Ano Informace o hluku a vibracích Hladina akustického tlaku 85 dB(A) Hladina akustického výkonu 98 dB(A) Nepřesnost K 3 dB Rozsah dodávky: Karton Kopí Rotační tryska Variabilní vějířová tryska Vodní filtr Vysokotlaká hadice 3 m Vysokotlaká pistole Bosch Vysokotlaká tryska na čisticí prostředky, 450 ml
903 Kč
cena s DPH
Pracovní nástavec Vario Power pro vysokotlaké čističe tříd K 2-K 3. Plynulá regulace od nízkotlakého paprsku čisticího prostředku až po vysokotlaký paprsek otáčením na pracovním nástavci.
768 Kč
cena s DPH
Pracovní nástavec Vario Power pro vysokotlaké čističe tříd K 4-K 5. Plynulá regulace od nízkotlakého paprsku čisticího prostředku až po vysokotlaký paprsek otáčením na pracovním nástavci.
352 Kč
cena s DPH
Očistěte vašeho domácího mazlíčka jednoduše a rychle vířivou tryskou. Snadno ji připevníte na pistoli a vytvoříte tak měkký sprchovací paprsek.
496 Kč
cena s DPH
Rotační terasový kartáč SENCOR SHX-55
Příslušenství k vysokotlakým čističům SENCOR SHW 3001/4001. Vhodný k čištění ploch, kde je třeba okolí chránit před stříkající vodou (terasy, dlažby, garáže atd.). Parametry produktu: - možnost šampónování (nádržka 750 ml) - regulace intenzity šampónování - obsah dodávky včetně redukčního mezikusu a prodlužovacího nástavce Technické parametry: - rozměry (š x h x v): 330 x 280 x 720mm - rozměry kartáče (š x h): 315 x 270mm - hmotnost: 1200 g
773 Kč
cena s DPH
Akumulátorová tlaková myčka 21 V je moderní, přenosné zařízení, které umožňuje efektivní čištění bez nutnosti připojení k elektřině a vodě. Díky svému silnému 260W motoru a tlaku až 26 barů je ideální pro mytí aut, fasád, zahradního nábytku a jízdních kol. Bezdrátový a mobilní – běží na 48V baterii, takže jej můžete používat doslova kdekoli. Silný tlak – až 26 barů! – účinně odstraňuje nečistoty z různých povrchů. Efektivní průtok vody (3,5 l/min) – ideální pro mytí aut, zahradního nábytku, jízdních kol a mnoho dalšího. Dlouhá hadice (5 m) a vodní filtr – čerpá vodu z jakéhokoli zdroje, např. vědro, jezero nebo sud. Multifunkční pěnová pistole – umožňuje důkladně umýt auto a další povrchy pomocí saponátu. Trysky s různými provozními režimy – umožňují přizpůsobit průtok vody vašim potřebám. Snadné použití – lehký, ergonomický design a pohodlná rukojeť zajišťují pohodlnou práci. Ideální pro práci v terénu – skvělé pro řidiče, outdoorové nadšence a ty, kteří potřebují nezávislý zdroj mytí. Mobilita a komfort používání Zařízení je lehké a ergonomické, díky čemuž je jeho obsluha mimořádně pohodlná. Dlouhá sací hadice (5 m) umožňuje čerpat vodu z jakéhokoli zdroje – vědra, sudu, jezera nebo kohoutku, což z pračky dělá ideální řešení v místech bez přístupu k přívodu vody. Vysoký výkon a dlouhá doba provozu Baterie 21V 1200mAh poskytuje až 30 minut nepřetržitého provozu a přiložená rychlonabíječka umožňuje efektivní nabíjení baterie. Sada obsahuje dvě baterie, což znamená, že můžete pracovat ještě déle bez přerušení! Všestranné použití Myčka je vybavena různými tryskami pro regulaci průtoku vody a zpěňovačem , díky kterému na myté plochy snadno nanesete aktivní pěnu. Průtok vody 3,5 l/min umožňuje rychlé a účinné odstranění nečistot. Kde to bude fungovat nejlépe? Mytí aut, kol, motocyklů Čištění fasád, teras, chodníků Mytí zahradního nábytku, grilů, nářadí Úklid po rekonstrukcích Mytí lodí, karavanů, kajaků Zavlažování rostlin Součástí sady: 2x 21V baterie Nabíječka Dvě vyměnitelné trysky Hliníková prodlužovací trubka Stroj na pěnění Vodní filtr Sací hadice 5m Kufr
262 Kč
cena s DPH
Rotační hubice k myčce RB-5010 je nepostradatelným doplňkem, který zvyšuje efektivitu čištění vnějších povrchů. Díky své pevné konstrukci a speciálním vlastnostem je ideální pro odstraňování odolných nečistot a usazenin. Efektivní čištění Rotační hubice o průměru 25 cm účinně odstraňuje nečistoty z povrchů, jako jsou terasy, chodníky a příjezdové cesty, takže čištění je rychlé a efektivní. Rotující vodní paprsek intenzivně odstraňuje i ty nejobtížnější nečistoty a minimalizuje nutnost drhnutí. Odolnost vůči vysokým teplotám a tlaku Tryska je určena pro práci ve ztížených podmínkách, s maximální teplotou vody do 60°C a pracovním tlakem do 17 MPa (170 bar). Tyto vlastnosti z něj dělají ideální nástroj pro intenzivní použití na velkých plochách. Kompatibilita Rotační tryska je určena pro tlakovou myčku RB-5010, zajišťuje dokonalé usazení a spolehlivý provoz zařízení. Toto příslušenství výrazně zvyšuje funkčnost pračky a umožňuje vám dosáhnout profesionálních výsledků v domácím prostředí. Technické parametry: Účinně odstraňuje nečistoty a usazeniny Průměr: 25 cm Maximální teplota vody: 60°C Maximální provozní tlak: 17 MPa / 170 bar Pro model: RB-5010
1838 Kč
cena s DPH
Tato akumulátorová tlaková myčka renomované značky FIELDMANN je ideální pro použití na Vašich cestách. Stroj o výkonu 20 V je vybaven dostatečně dlouhou samonasávací hadicí, která může čerpat vodu z různých zdrojů, jako je jezero, studna nebo kyblík s vodou, proto se tento stroj dokonale hodí k čištění silničních nebo horských kol po blátivé jízdě. Přenosný vysokotlaký čistič lze také připojit k běžnému vodovodnímu řádu pomocí standardní zahradní hadice. Tlakový čistič je vybaven výkonným motorem, který zaručuje dostatečný tlak pro všestranné mytí. Myčka má průtok 150 litrů za hodinu s maximálním tlakem vody 22 barů. Přepínání mezi nízkým a vysokým tlakem je snadné pomocí tlačítka na těle stroje. Tlaková tryska 5 v 1 nabízí 5 různých způsobů stříkání, od běžného vodního paprsku po silný přesný paprsek. Extra čistých výsledků lze dosáhnout díky nádrži na čisticí prostředek. Lze jej snadno připevnit a poskytuje dokonale čisté výsledky. Použít můžete baterie z řady FAST POWER 20V. Stroj je dodávaný bez baterie a nabíječky. Součástí programu FAST POWER 20 V Samonasávací hadice a nádoba na šampón součástí balení Inteligentní multifunkční tryska 5v1 pro všestranné použití Možnost přepínání tlaku: LOW / HIGH Ideální pomocník na Vašich cestách Baterie a nabíječka není součástí balení Kompatibilní příslušenství: 2 Ah akumulátor FDUZ 79020 4 Ah akumulátor FDUZ 79040 8 Ah akumulátor FDUZ 79080 1x 20 V Rychlonabíječka FDUZ 79100 1x20V FAST Rychlonabíječka FDUZ 79200 2x 20 V Dvojitá rychlonabíječka FDUZ 79110 Technické parametry: Výkon: 1x 20 V Tlak provozní: 22 bar Průtok vody: 2,5 l / min (150 l / hodina) Možnost nastavení tlaku: Ano (2 stupně: LOW – HIGH) Součástí balení: multifunkční tryska, samonasávací hadice a nádoba na šampón. Baterie a nabíječka není součástí balení !!
1017 Kč
cena s DPH
Výkonná rotační tryska střední třídy pro vysokotlaké čističe Kärcher tříd K 4 a K 5. Vhodná na ulpívající nečistoty jako povrchy porostlé mechem a vystavené povětrnostním vlivům.
1963 Kč
cena s DPH
Sada s vysokotlakou hadicí 12 metrů pro vysokotlaké čističe Kärcher od roku výroby 1992. Včetně vysokotlaké pistole a Connect adaptéru. Není vhodná pro modely s bubnem na navíjení hadice.
3096 Kč
cena s DPH
Tlaková myčka K 3 Car je funkční vysokotlaké zařízení s kompaktními rozměry a nízkou hmotností, které se snadno skladuje a snadno používá.
507 Kč
cena s DPH
Průhledná ochrana proti stříkající vodě pro venkovní venkovní čističe chrání uživatele a jejich okolí před stříkající vodou a snadno se skladuje složením (ve čtyřech krocích).
934 Kč
cena s DPH
Rotační mycí kartáč s výměnným nástavcem čistí hladké povrchy, jako je barva, sklo nebo plast. Rychlá výměna nástavce díky integrované uvolňovací páce.
4308 Kč
cena s DPH
Pracovní nástavec 1050 mm, otočný, ergonomický
5192 Kč
cena s DPH
Hladina akustického tlaku u ucha obsluhy, db(A) 68 dB(A), Hodnota emise vibrací (ah), max. 2.8 m/s2, Maximální samonasávací výška 2 m, Maximální tlak 24 bar, Průtok vody 250 l/h, Typ akumulátoru Lion
868 Kč
cena s DPH
Pracovní nástavec MJ 24 pro ruční tlakové myčky nabízí pět druhů trysek na jednom místě. Vybrat si můžete bodový, plochý, proudový, oplachový nebo mlhový proud.
1548 Kč
cena s DPH
Sada s vysokotlakou hadicí 7,5 metrů pro vysokotlaké čističe Kärcher od roku výroby 1992 (kromě strojů s bubnem na navíjení hadice). S Quick Connect adaptérem pro třídy K 2 - K 7.
4444 Kč
cena s DPH
AKU tlaková myčka K 2 Battery umožňuje flexibilní používání. Žádné kabely a hledání připojení do sítě. Snadno tak vyčistíte i hůře dostupná místa. Baterie není součástí balení.
821 Kč
cena s DPH
Nová pistole G 180 Q vybavená systémem Quick Connect je 13 cm dlouhá a nabízí nyní ještě více komfortu a ergonomie při čištění s vysokotlakými čističi Kärcher.
1186 Kč
cena s DPH
nová generace AQT pro modely od AQT 33-10 do 45-14X a Easy a Universal
17004 Kč
cena s DPH
Praktický, mobilní, všestranný: studenovodní vysokotlaký čistič HD 5/15 C pro vertikální a horizontální provoz. S úložným prostorem pro příslušenství, mosaznou hlavou válce a automatickým tlakovým spínačem.
3838 Kč
cena s DPH
Vysokotlaká myčka 110bar,1700W. Robustní elektromotor s vyměnitelnými uhlíky. Nové odolné čerpadlo. Integrované držáky příslušenství. Pogumovaná kola. TOTAL STOP SYSTEM.
477 Kč
cena s DPH
Bodová tryska čistí úzké prostory a odolnější nečistoty. Vytváří silný a tenký paprsek.
191 Kč
cena s DPH
Adaptér pro připojení starých pistolí (pistole M, 96, 97) na nové pracovní nástavce. Vhodný pro vysokotlaké čističe Kärcher Home & Garden do modelového roku 2010.
5239 Kč
cena s DPH
Hladina akustického tlaku u ucha obsluhy, db(A) 68 dB(A), Hodnota emise vibrací (ah), max. 2.8 m/s2, Maximální samonasávací výška 2 m, Maximální tlak 24 bar, Průtok vody 250 l/h, Typ akumulátoru Lion
662 Kč
cena s DPH
Tryska na plochý paprsek pro velký plošný výkon a pevně ulpívající nečistoty
778 Kč
cena s DPH
Pracovní nástavec Vario Power pro vysokotlaké čističe třídy K 7. Plynulá regulace od nízkotlakého paprsku čisticího prostředku až po vysokotlaký paprsek otáčením na pracovním nástavci.
704 Kč
cena s DPH
nová generace AQT pro modely od AQT 33-10 do 40-13 a Easy a Universal
657 Kč
cena s DPH
adaptér k připojení příslušenství k řadě Prima,
3417 Kč
cena s DPH
Easy Press pistole integr., pro VT hadice NW 6/NW8 s průměrem Swivel 11mm.
3417 Kč
cena s DPH
Jednoduché čištění v (téměř) každém bodě: Teleskopický rozstřikovací nástavec se díky 180 ° nastavitelnému závěsu snadno dostane do těžko přístupných míst.
698 Kč
cena s DPH
Flexibilní 5 m dlouhá sací hadice pro ruční tlakové myčky . Pro nasávání vody z alternativních zdrojů, jako například dešťové vody ze sudu.
1297 Kč
cena s DPH
Extra dlouhý zahnutý pracovní nástavec k pohodlnému čištění těžce přístupných míst např. okapů nebo podvozků vozidel.
369 Kč
cena s DPH
550 ml, AQT
15594 Kč
cena s DPH
Kompaktní, mobilní a lehký vysokotlaký čistič HD 5/11 P Plus. S rotační tryskou, mosaznou hlavou válce, držadlem a automatickým odlehčením tlaku. Pro vertikální a horizontální provoz.
919 Kč
cena s DPH
Box Bike s optimálně zvoleným příslušenstvím pro ideální čištění jízdních kol a vybavení.
8087 Kč
cena s DPH
Tlaková myčka K 4 Premium Power Control Home s poradcem v mobilní aplikaci Kärcher Home & Garden, tlakovou pistolí G 160 Q Power Control, pracovním nástavcem Vario Power Jet a rotační tryskou. Včetně bubnu na navíjení hadice a sady Home.
599 Kč
cena s DPH
Přemění vysokotlaký čistič na vodní čerpadlo na nenáročné použití.